Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про кадровий резерв для державної служби на посади керівників і заступників керівників головних управлінь, управлінь та інших структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації на 2010 рік”

Розпорядження від 15.01.2010, №24
Дата оприлюднення: 15.01.2010

Розглянувши пропозиції керівників структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації відповідно до Законів України „Про державну службу” „Про місцеві державні адміністрації” постанови Кабінету Міністрів України від 28.02.2001 № 199 „Про затвердження Положення про формування кадрового резерву для державної служби” і за погодженням з відповідними органами:

1. Затвердити список осіб зарахованих до кадрового резерву для державної служби на посади керівників і заступників керівників головних управлінь управлінь та інших структурних підрозділів Київської обласної державної адміністрації на 2010 рік що додається.

2. Звернути увагу:

2.1. керівників головного управління промисловості транспорту та зв’язку служби у справах дітей обласної державної адміністрації на низький рівень виконавської дисципліни щодо формування відповідного кадрового резерву

Поділитися: