“Про інвентаризацію меліорованих площ сільгоспугідь та розташованих на них об’єктів інженерної інфраструктури, внутрішньогосподарських меліоративних систем зрошуваного землеробства”

Розпорядження від 19.09.2011, №1030
Дата оприлюднення: 19.09.2011

На виконання телеграми Міністра аграрної політики та продовольства України М.В.Присяжнюка з метою забезпечення виконання пункту 1 доручення Кабінету Міністрів України від 06.09.2011 № 42844/0/1-11 щодо забезпечення своєчасного, організованого проведення інвентаризації меліорованих площ сільгоспугідь та розташованих на них об’єктів інженерної інфраструктури, внутрішньогосподарських меліоративних систем зрошуваного землеробства, відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”:

1. Утворити обласну комісію з питань інвентаризації меліорованих площ сільгоспугідь та розташованих на них об’єктів інженерної інфраструктури, внутрішньогосподарських меліоративних систем зрошуваного землеробства (далі – обласна комісія) у складі згідно з додатком.

2. Обласній комісії за результатами узагальнення, подати зведені технічні дані з інвентаризації внутрішньогосподарських зрошувальних систем Міністерству аграрної політики та продовольства України у термін до 23.09.2011.

3. Районним державним адміністраціям:

3.1. Утворити комісії з питань інвентаризації меліорованих площ сільгоспугідь та розташованих на них об’єктів інженерної інфраструктури, внутрішньогосподарських меліоративних систем зрошуваного землеробства.

3.2. Забезпечити інвентаризацію меліорованих площ сільгоспугідь та розташованих на них об’єктів інженерної інфраструктури, внутрішньо­господарських меліоративних систем зрошуваного землеробства у термін до 21.09.11.

3.3. Комісіям зведені технічні дані з інвентаризації внутрішньо­господарських зрошувальних систем подати обласній комісії у терміндо 22.09.11 згідно з формою, що додається.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації Я.М.Москаленко

Додаток

        

Поділитися: