Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про формування батальйону територіальної оборони Київської області

Розпорядження від 05.05.2014, №121
Дата оприлюднення: 05.05.2014

Відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, Указу виконуючого обов’язки Президента України, Голови Верховної Ради України від 01 травня 2014 року № 447/2014 “Про заходи щодо підвищення обороноздатності держави” та з метою організації роботи щодо відбору кандидатів для комплектування батальйону територіальної оборони Київської області військовослужбовцями служби за контрактом:

1. Головам районних державних адміністрацій, міським головам (міст обласного значення) невідкладно:

1.1. налагодити взаємодію з органами військового управління у вирішенні питань формування та забезпечення батальйону територіальної оборони Київської області, зокрема у питаннях щодо відбору громадян, які готові на добровільній основі увійти до складу батальйону територіальної оборони Київської області та направленні зазначених громадян в районні (міські) військові комісаріати Київської області на призначення та укладення на час кризової ситуації в державі контрактів про проходження військової служби;

1.2. забезпечити розгортання широкої інформаційно-пропагандистської роботи з метою активізації залучення громадян України у добровільному порядку до військової служби. До роботи з оповіщення громадян щодо умов прийняття та проходження військової служби залучити місцеві засоби масової інформації, під час якої інформувати про особливості укладання контрактів, проходження військової служби та звільнення з військової служби після завершення кризової ситуації (за організаційними заходами).

2. Персональну відповідальність за виконання заходів, передбачених цим розпорядженням, покласти на голів районних державних адміністрацій, міських голів (міст обласного значення).

3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

Голова адміністрації В.М. Шандра

        

Поділитися: