Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про фінансування у 2011 році заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених і багатодітних дітей”

Розпорядження від 23.06.2011, №639
Дата оприлюднення: 23.06.2011

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20.05.2011 № 586 „Деякі питання фінансування заходів з оздоровлення та відпочинку дітей” та відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”:

1. Спрямувати кошти для здійснення фінансування у 2011 році заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей Київської області у сумі 222 (двісті двадцять дві) тис. грн. головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації.

2. Головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації до 01 серпня 2011 року подати на затвердження заступникові голови облдержадміністрації Подашевській Т.Л. списки дітей, зазначених у п.1 цього розпорядження, та відповідний кошторис. Після здійснення Державним казначейством України належного фінансування, забезпечити цільове використання коштів, передбачених у кошторисі.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Подашевську Т.Л.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: