Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про фінансування у 2010 році заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей”

Розпорядження від 27.07.2010, №814
Дата оприлюднення: 27.07.2010

На виконання пункту 3 постанови Кабінету Міністрів України від 14.07.2010 № 588 „Про фінансування у 2010 році заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей” та відповідно до Закону України „Про місцеві державні адміністрації”:

1. Затвердити розподіл коштів для фінансування у 2010 році заходів з літнього оздоровлення та відпочинку дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей Київської області згідно з додатком.

2. Управлінню у справах сім’ї та молоді, службі у справах дітей, головному управлінню освіти і науки облдержадміністрації до 05 серпня 2010 року подати на затвердження заступникові голови облдержадміністрації Подашевській Т.Л. списки дітей, зазначених у п.1 цього розпорядження, та відповідні кошториси. Після здійснення Державним казначейством України належного фінансування, забезпечити цільове використання коштів, передбачених у кошторисах.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Подашевську Т.Л.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Без додатка

        

Поділитися: