“Про фінансове та організаційне забезпечення заходів, пов’язаних із 20-ю річницею Чорнобильської катастрофи”

Розпорядження від 12.04.2006, №297
Дата оприлюднення: 12.04.2006

На виконання Указу Президента України від 09.12.2005 № 1726/2005 „Про заходи, пов’язані з 20-ю річницею Чорнобильської катастрофи”, відповідно до законів України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” (із наступними змінами), „Про місцеві державні адміністрації” (із наступними змінами), розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 28.01.2006 № 48 „Про План заходів, пов’язаних із 20-ю річницею Чорнобильської катастрофи в Київській області” (із наступними змінами):

1. Провести 26 квітня 2006 року обласні заходи, присвячені 20-й річниці Чорнобильської катастрофи:

зустріч керівництва облдержадміністрації з проживаючими в області учасниками ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;
відкриття пам’ятної дошки Герою Радянського Союзу Л.П.Телятникову;
відвідування Національного музею „Чорнобиль”.

2. Апарату облдержадміністрації, управлінням у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, культури і туризму облдержадміністрації, Головному управлінню Міністерства України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи у Київській області забезпечити проведення на належному організаційному та художньому рівні обласних заходів, пов’язаних із 20-ю річницею Чорнобильської катастрофи.

3. Виділити кошти в сумі 70900 (сімдесят тисяч дев’ятсот) гривень для організації заходів, пов’язаних із 20-ю річницею Чорнобильської катастрофи, у тому числі:

встановлення меморіальної дошки з увічнення пам’яті Героя Радянського Союзу Л.П.Телятникова;
дообладнання Музею пам’яті Поліського району в м.Переяслав-Хмельницький;
встановлення Меморіальної дошки герою-ліквідатору В.Правику в мікрорайоні м.Переяслав-Хмельницький;
встановлення пам’ятної дошки в м.Чорнобиль.

4. Головному фінансовому управлінню облдержадміністрації профінансувати на цілі, зазначені в пункті 3 цього розпорядження:

4.1.облдержадміністрацію у сумі 17100 (сімнадцять тисяч сто) гривень згідно з кошторисом, що додається, за рахунок коштів, передбачених в обласному бюджеті за КФК “110103”;
4.2. управління культури і туризму облдержадміністрації у сумі 53800 (п’ятдесят три тисячі вісімсот) гривень згідно з окремим кошторисом за рахунок загальних асигнувань, затверджених в обласному бюджеті зазначеному управлінню за КФК “110103”.

5. Рекомендувати засобам масової інформації області забезпечити широке висвітлення заходів, пов’язаних із 20-ю річницею Чорнобильської катастрофи.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кондрука В.П.

Голова адміністрації Є.Д.Жовтяк        

Поділитися: