Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про додаткові заходи з організації автобусного перевезення пасажирів у Київській області”””

Розпорядження від 03.07.2007, №513
Дата оприлюднення: 03.07.2007

Відповідно до Законів України «Про автомобільний транспорт», «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 139 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», з урахуванням листа голови Київської обласної ради від 13.03.2007 № 146/04, протоколу домовленостей від 30.05.2007:

1. Взяти до відома, що відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт» (у редакції Закону України від 23.02.2006 № 3492-IV):

1.1. Організація пасажирських перевезень у Київській області покладається:

на міжміських та приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території області (внутрішньообласні маршрути), – на обласну державну адміністрацію;

на міських автобусних маршрутах загального користування – на виконавчий орган сільської, селищної, міської ради відповідного населеного пункту.

1.2. Визначення автомобільного перевізника на автобусному маршруті загального користування здійснюється виключно на конкурсних засадах.

1.3. До приведення законодавства України у відповідність із цим Законом закони та інші нормативно-правові акти, зокрема, постанова Кабінету Міністрів України від 29.01.2003 № 139 «Про затвердження порядку проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», застосовуються в частині, що не суперечить цьому Закону.

2. Заступникові голови облдержадміністрації Гуржосу В.М. у місячний термін після визначення, відповідно до ст. 44 Закону України «Про автомобільний транспорт» Кабінетом Міністрів України порядку проведення конкурсу на залучення підприємства для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань обласного конкурсного комітету з підготовки та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції облдержадміністрації (далі – обласний конкурсний комітет), організувати проведення облдержадміністрацією відповідного конкурсу.

3. До визначення переможця конкурсу, зазначеного у пункті 2 цього розпорядження, тимчасово залучити комунальне підприємство Київської обласної ради «Київоблпассервіс» (далі – робочий орган обласного конкурсного комітету) для організації забезпечення і підготовки матеріалів для проведення засідань обласного конкурсного комітету.

4. Установити, що:

4.1. Розмір плати за участь у обласному конкурсі на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції облдержадміністрації, затверджується заступником голови Київської обласної державної адміністрації згідно із розподілом обов’язків на підставі кошторису витрат на підготовку цього конкурсу, складеного робочим органом обласного конкурсного комітету, і не може перевищувати 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян на дату подання заяви на участь у такому конкурсі.

4.2.Плата за участь у обласному конкурсі на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції облдержадміністрації, вноситься претендентами до проведення цього конкурсу на рахунок робочого органу обласного конкурсного комітету і використовується ним на покриття витрат, зазначених у пункті 4.1. цього розпорядження.

5. Надати право підпису від імені Київської обласної державної адміністрації договорів із переможцями обласного конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції облдержадміністрації, заступникові голови облдержадміністрації згідно із розподілом обов’язків.

6. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Гуржоса В.М.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко        

Поділитися: