“Про додаткові заходи щодо забезпечення сільгосптоваровиробників Київської області нафтопродуктами для проведення збиральних робіт у 2009 році”

Розпорядження від 07.07.2009, №558
Дата оприлюднення: 07.07.2009

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 17.06.2009 № 679-р „Про додаткові заходи щодо забезпечення сільгосптоваровиробників нафтопродуктами для проведення збиральних робіт у 2009 році“ відповідно до Законів України „Про державну підтримку сільського господарства України“ „Про місцеві державні адміністрації“ Бюджетного кодексу України:

1. Розподілити виділені Київській області розпорядженням Кабінету Міністрів України від 17.06.2009 № 679-р обсяги нафтопродуктів для потреб сільгосптоваровиробників на проведення збиральних робіт 2009 року згідно з додатком 1.

2. Утворити комісію з визначення операторів-постачальників для постачання та реалізації нафтопродуктів сільгосптоваровиробникам за цінами які встановлені з урахуванням відпускних цін виробника вартості транспортування і зберігання та рівня рентабельності не більше ніж 5 відсотків (далі –комісія) у складі згідно з додатком 2.

3. Комісії у семиденний термін подати облдержадміністрації пропозиції щодо визначення операторів-постачальників зазначених у пункті 2 цього розпорядження.

4. Райдержадміністраціям:

4.1. у триденний термін здійснити розподіл виділених обсягів нафто­продуктів між сільсько­господарськими підприємствами фермерськими та особистими селянськими господарствами з урахуванням поданих ними заявок та в межах технологічної потреби у нафтопродуктах для проведення збиральних робіт;
4.2. звіт про проведену роботу та в разі необхідності

Поділитися: