Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про додаткові заходи щодо організації проведення в Київській області виборів місцевих рад та сільських, селищних, міських рад”

Розпорядження від 25.10.2010, №1237
Дата оприлюднення: 25.10.2010

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації“, „Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів“:

1. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення):

1.1. Створити належні умови для реалізації громадянами виборчих прав, вільного волевиявлення під час голосування, в тому числі громадянами з обмеженими можливостями до пересування та громадянами з вадами зору, забезпечивши, зокрема, розміщення приміщень виборчих комісій та приміщень для голосування на першому поверсі, та доступ до інформації з передвиборної агітації, у тому числі шляхом адаптації відповідних телепрограм до потреб таких людей (використання сурдоперекладів, титрування тощо);

1.2. Запровадити цілодобове чергування відповідальних працівниківз 25.10.2010 по 01.11.2010 та створити телефон довіри з метою оперативного реагування райдержадміністраціями та міськвиконкомами (міст обласного значення) на звернення громадян, щодо виборчого процесу. Опублікувати телефон довіри в місцевих засобах масової інформації.

2. Про виконання цього розпорядження проінформувати облдерж­адміністрацію до 26.10.2010 через організаційний відділ апарату облдерж­адміністрації.

Виконуючий обов’язки

голови адміністрації А.С.Спаський        

Поділитися: