Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про деякі заходи з організації проведення роз’яснювальної роботи з питань недержавного пенсійного забезпечення в області

Розпорядження від 10.07.2007, №549
Дата оприлюднення: 10.07.2007

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.05.2007 № 364-р “Про затвердження плану заходів з проведення роз’яснювальної роботи з питань недержавного пенсійного забезпечення на 2007-2008 роки” та відповідно до Закону України “Про місцеві державні адміністрації”:

1. Утворити комісію з питань реалізації Закону України “Про недержавне пенсійне забезпечення” при Київській обласній державній адміністрації (далі – Комісія) у складі згідно з додатком 1.

2. Затвердити Положення про Комісію згідно з додатком 2.

3. Затвердити план заходів з проведення роз’яснювальної роботи з питань недержавного пенсійного забезпечення на 2007–2008 роки в області, що додається (додаток 3).

4. Райдержадміністраціям та міськвиконкомам (міст обласного значення) утворити у місячний термін відповідні комісії. Щокварталу до 10 числа місяця, наступного за звітним періодом, інформувати облдержадміністрацію про стан виконання зазначеного плану заходів.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови облдержадміністрації Кондрука В.П.

Голова адміністрації В.І.Ульянченко

        

Поділитися: