“Про деякі питання з ліцензування в Київській області певних видів господарської діяльності”
Відповідно до Законів України “Про ліцензування певних видів господарської діяльності”, “Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 14.11.2000 № 1698 “Про затвердження переліку органів ліцензування”, Тимчасового розподілу основних обов’язків між головою, першим заступником, заступниками голови та керівником апарату Київської обласної державної адміністрації, затвердженого головою Київської облдержадміністрації 07.08.2006 № 16-1, розпорядження голови Київської облдержадміністрації від 31.08.2006 № 712 „Про додаткові заходи з упорядкування структури Київської обласної державної адміністрації”:
1.Установити, що:
1.1. Перший заступник голови обласної державної адміністрації підписує ліцензії облдержадміністрації на провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання, водовідведення, будівельної діяльності (вишукувальні та проектні роботи для будівництва, зведення несучих та огороджуючих конструкцій, будівництво та монтаж інженерних і транспортних мереж), а також вирішує інші питання, пов’язані з ліцензуванням зазначених видів діяльності в області.
1.2. Розгляд заяв, що подаються суб’єктами господарювання, про видачу ліцензій, переоформлення, анулювання, видачу дублікатів ліцензій, зберігання ліцензійних справ, ведення журналів обліку заяв та виданих ліцензій, формування і ведення ліцензійних реєстрів, подання відомостей до Єдиного ліцензійного реєстру, а також здійснення, за дорученням облдержадміністрації, контролю за додержанням ліцензіатами ліцензійних умов і підготовку відповідних пропозицій облдержадміністрації з цих питань здійснюють:
1.2.1. з централізованого водопостачання та водовідведення – головне управління житлово-комунального господарства і паливно-енергетичного комплексу Київської обласної державної адміністрації;
1.2.2. з будівельної діяльності (вишукувальні та проектні роботи для будівництва, зведення несучих та огороджуючих конструкцій, будівництво та монтаж інженерних і транспортних мереж) – управління містобудування і архітектури та розвитку інфраструктури Київської обласної державної адміністрації.
2.Визнати такими, що втратили чинність:
2.1. розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 25.10.2001 № 642 „Про організацію в Київській області роботи щодо ліцензування провадження будівельної діяльності”;
2.2. розпорядження виконуючого обов’язки голови Київської облдержадміністрації від 29.12.2001 № 809 “Про деякі питання з ліцензування в Київській області певних видів господарської діяльності”.
Голова адміністрації В.І.Ульянченко