Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Про деякі питання врегулювання діяльності щодо перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування

Розпорядження від 23.09.2015, №352
Дата оприлюднення: 23.09.2015

Відповідно до Законів України “Про автомобільний транспорт”, “Про місцеві державні адміністрації”, постанов Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року № 176 “Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту” та від 3 грудня 2008 року № 1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”:

1. Затвердити Положення про конкурсний комітет для проведення обласних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації, що додається.

2. Покласти на управління інфраструктури облдержадміністрації:

2.1. Виконання функцій організатора, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 3 грудня 2008 року № 1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”, окрім затвердження складу конкурсного комітету.

2.2. Формування внутрішньообласної автобусної мережі загального користування, її вдосконалення та оптимізації на підставі техніко-економічного обґрунтування.

2.3. Закриття, продовження, збільшення оборотних рейсів, скорочення маршруту, зміна шляху проходження між зупинками, введення або вилучення зупинок та/або зміна графіку руху, часткової заміни шляху прямування автобусів та заміни рухомого складу.

3. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови облдержадміністрації Парцхаладзе Л.Р.

Голова адміністрації В.М.Шандра

        

Поділитися: