Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

“Про деякі питання організації в Київській облдержадміністрації роботи щодо доступу до публічної інформації”

Розпорядження від 12.05.2011, №461
Дата оприлюднення: 12.05.2011

Відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про доступ до публічної інформації», Указу Президента України від 05.05.2011 № 547 «Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації»:

1. Тимчасово, до формування складу відділу забезпечення доступу до публічної інформації Київської обласної державної адміністрації, утвореного розпорядженням голови облдержадміністрації від 10.05.2011 № 446:

1.1. визначити особою, відповідальною за забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації в облдержадміністрації, заступника керівника апарату облдержадміністрації Гусєва Р.М.;

1.2. облік, реєстрацію запитів на інформацію, що надійшли до облдержадміністрації, покласти на загальний відділ апарату облдерж-адміністрації;

1.3. обробку запитів на інформацію, що пройшли реєстрацію, їх опрацювання, систематизацію, аналіз та контроль щодо задоволення запитів, надання запитувачам форм запитів, консультацій під час оформлення запитів покласти на відділ роботи із зверненнями громадян апарату облдерж-адміністрації.

2. Керівникам головних управлінь, управлінь, інших структурних підрозділів Київської облдержадміністрації для забезпечення доступу запитувачів до публічної інформації визначити відповідальних осіб.

3. Відповідальним особам головних управлінь, управлінь, інших структурних підрозділів Київської облдержадміністрації у встановленому порядку опрацьовувати запити на інформацію та готувати проекти відповідей на них.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника, заступників голови облдержадміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк         

Поділитися: