“Про деякі питання організації та проведення конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації” (Зареєстровано в Головному управлінні юстиції у Київській області 31 серпня 2011 року за № 25/743)

Розпорядження від 05.08.2011, №815
Р.номер Управління юстиції: 25/743
Дата оприлюднення: 05.08.2011

Відповідно до Законів України „Про автомобільний транспорт”, „Про місцеві державні адміністрації”, постанов Кабінету Міністрів Українивід 18.02.1997 № 176 „Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту”, від 03.12.2008 № 1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” з метою належного забезпечення перевезення пасажирів Київської області на автобусних маршрутах загального користування.

1. Встановити, що плата за участь у конкурсах на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації перевізником-претендентом складає 1500,00 (одна тисяча п’ятсот) грн. 00 коп.

2. Затвердити кошторис витрат, пов’язаних з підготовкою та проведенням конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації, що додається.

3. Затвердити Умови організації та проведення конкурсів на переве­зення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації, що додаються.

4. Це розпорядження набирає чинності з дня його оприлюднення.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської обласної державної адміністрації Максименка В.М.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Без додатка

        

Поділитися: