Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

”Про деякі питання організації перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування № 303 „Васильків – Київ АС „Південна”

Розпорядження від 28.01.2013, №26
Дата оприлюднення: 28.01.2013

Розглянувши подання управління промисловості, транспорту та зв’язку Київської обласної державної адміністрації, відповідно до Законів України „Про автомобільний транспорт”, „Про місцеві державні адміністрації”, постанови Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 „Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування”:

1. Взяти до відома, що рішенням конкурсного комітету з підготовки та проведення обласних конкурсів на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, віднесених до компетенції Київської обласної державної адміністрації, від 16.10.2012 (протокол № 8) скасовано рішення конкурсного комітету від 07.08.2012 щодо визначення ТОВ „Стар-Авто-Транс” переможцем конкурсу в частині об’єкту конкурсу № 17 (№303 „Васильків – Київ АС „Південна”).

2. Достроково розірвати договір з перевізником ТОВ„Стар-Авто-Транс” на автобусному маршруті загального користування №303 „Васильків – Київ АС „Південна”.

3. Призначити на автобусному маршруті загального користування №303 „Васильків – Київ АС „Південна” перевізника, який за результатами конкурсу зайняв друге місце – ПП„Васильківтрансавто”.

4. Робочому органу – товариству з обмеженою відповідальністю „ОБУХІВТРАНС-ЛАЙН”:

4.1. здійснити заходи щодо підготовки проекту договору про організацію перевезень пасажирів на автобусному маршруті загального користування №303 „Васильків – Київ АС „Південна” на строк дії договору, що було розірвано, та подати для розгляду і підписання від імені Київської обласної державної адміністрації заступнику голови Київської обласної державної адміністрації Максименку В.М.;

4.2. проінформувати Васильківську райдержадміністрацію та Васильківський міськвиконком про перевізника, якого призначено для перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування №303 „Васильків – Київ АС „Південна”.

5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської обласної державної адміністрації Максименка В.М.

Голова адміністраціїА.Й.Присяжнюк

        

Поділитися: