Про деякі питання організації будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Київської області

Розпорядження від 24.10.2019, №607
Дата оприлюднення: 24.10.2019

<Object: word/embeddings/oleObject1.bin>

КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 24 жовтня 2019 р. Київ 607

Про деякі питання організації будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення Київської області

Відповідно до Бюджетного кодексу України, Законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про автомобільні дороги”, „Про місцеві державні адміністрації” та враховуючи численні звернення органів місцевого самоврядування:

1. Дозволити виконавчим органам сільських, селищних, міських рад Київської області здійснювати організацію за рахунок власних коштів і на пайових засадах будівництва, реконструкції і ремонту шляхів/доріг місцевого значення, а також капітального та поточного ремонту вулиць і доріг населених пунктів та інших доріг, які є складовими автомобільних доріг державного значення і належать до сфери управління Київської обласної державної адміністрації, за умови забезпечення цими органами місцевого самоврядування повного фінансування таких робіт, послуг.

2. Рекомендувати організацію проведення вказаних робіт, послуг здійснювати з урахуванням вимог розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 21 жовтня 2019 року 600 „Про ефективне та економне витрачання бюджетних коштівˮ.

3. Виконавчим органам сільських, селищних, міських рад Київської області в разі прийняття рішень про фінансування робіт, послуг, зазначених у пункті 1 цього розпорядження, у п’ятиденний термін повідомляти про це департамент регіонального розвитку Київської обласної державної адміністрації з наданням відповідних підтверджуючих документів (для відома): розробленої та затвердженої в установленому порядку проектної документації та відповідного рішення про фінансування таких робіт, послуг.

4. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника голови Київської обласної державної адміністрації згідно з розподілом обов’язків.

Голова адміністрації (підпис) Михайло БНО-АЙРІЯН

Поділитися: