“Про деякі питання обласної комісії з питань протидії нелегальним перевезенням пасажирів на автобусних маршрутах загального користування на території Київської області”

Розпорядження від 17.05.2011, №469
Дата оприлюднення: 17.05.2011

Відповідно до Законів України „Про автомобільний транспорт”, „Про дорожній рух”, „Про місцеві державні адміністрації”:

1. Затвердити склад обласної комісії з питань протидії нелегальним перевезенням пасажирів на автобусних маршрутах загального користування на території Київської області згідно з додатком.

2. Пункт 8 положення про обласну комісію з питань протидії нелегальним перевезенням пасажирів на автобусних маршрутах загального користування на території Київської області, затвердженого розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 29.03.2011 № 280 „Про створення обласної комісії з питань протидії нелегальним перевезенням пасажирів на автобусних маршрутах загального користування на території Київської області” викласти у такій редакції:

„8. Засідання комісії проводяться не рідше ніж один раз на квартал. Члени комісії мають право ініціювати проведення позачергового засідання.”.

3. Визнати таким, що втратив чинність, додаток 1 до розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 29.03.2011 № 280 „Про створення обласної комісії з питань протидії нелегальним перевезенням пасажирів на автобусних маршрутах загального користування на території Київської області”.

Голова адміністрації А.Й.Присяжнюк

Додаток

        

Поділитися: