Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Необхідно завершити обстеження зруйнованих та пошкоджених будинків у стислі терміни, – Микола Бойко

Сьогодні під головуванням Миколи Бойка, заступника Київської ОВА, в онлайн-форматі відбулась нарада з головами територіальних громад та районних військових адміністрацій Бучанського, Броварського та Вишгородського районів.
 
Обговорили проведення обстежень будинків, що зазнали критичних пошкоджень під час воєнних дій, і донорську допомогу на їх відновлення, потреби вимушено переміщених осіб та роботу інформаційно-аналітичних центрів у громадах.
 
За ступенем пошкодження об’єкти поділяють на ті, відновлення яких має легку (потребують поточного ремонту), середню та важку (підпадають під демонтаж та знесення) складність. 
 
Наразі робота місцевих комісій із залученням фахівців профільних інститутів, які проводять огляд та фіксацію зруйнованих і пошкоджених будівель, у громадах продовжується. Акти про обстеження об’єктів та кошториси на їх відновлення передаються до Департаменту регіонального розвитку Київської ОВА. 
 
На підставі висновків обстежень прийматимуться рішення про подальшу експлуатацію, необхідні протиаварійні і ремонтні роботи та можливість заселення людей, оскільки треба бути впевненими у безпечності будівель.
 
«Ми маємо зробити все від нас залежне, аби люди отримали результат. Необхідно завершити процес обстеження зруйнованих та пошкоджених будинків у стислі терміни, аби щонайшвидше почати процес відбудови та бути готовими до осінньо-зимового періоду», – зазначив Микола Бойко.
 
Також він зазначив, що такі наради будуть проводитися з усіма територіальними громадами та на постійній основі.
Поділитися:
Читайте також

18 січня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет з робочим візитом відвідав заклади освіти Київської області. Основна мета заходу –…

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського у Харкові відбулося виїзне засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розглядалися…

Від початку кампанії з вакцинації проти коронавірусу в Київській області проведено понад 1,7 млн. щеплень. Одну дозу отримали більше 878…

        За інформацією виконуючого обов’язки генерального директора ДСП «Чорнобильська АЕС» Валерія Сейди, у Зоні відчуження новий безпечний…