Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Не зупиняємось та працюємо на благо мешканців Київщини 24/7.

Провів сьогодні традиційну нараду Гуманітарного штабу. З питань:

✅ Організація та проведення посівної кампанії. Не дивлячись на військовий стан, Київщина має ретельно підготуватися та забезпечити посіви зернових культур. Напрацювали механізми для того, щоб аграрії мали безпечні умови роботи та були забезпечені всім необхідним для старту весняно-польових робіт.

✅ Гуманітарна допомога. Вкотре наголошую, допомогу мають отримувати в кожній громаді і саме ті незахищені категорії населення, хто її потребує. Щодня ми отримуємо дзвінки на «гарячу лінію», тому знаємо, де в першу чергу в ній є необхідність.

✅ Допоможіть знайти. Щодня отримуємо дзвінки на «гарячу лінію» з проханням знайти безвісти зниклих людей. На сьогодні через колл-центр таких вже зайшло понад 800. Жоден дзвінок про допомогу не лишається без уваги! Ми формуємо списки людей, яких рідні не можуть знайти. Далі створюється єдиний реєстр, який передаємо до правоохоронних органів.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…