Працюємо задля перемоги!

Не ігноруйте попередження про міни — правила, що рятують життя

У Київській області тривають роботи з розмінування територій. Піротехніки ДСНС працюють над знешкодженням вибухонебезпечних предметів. Наразі на Київщині вже знешкоджено понад 77 тисяч ВНП та обстежено 21699.29 гектарів територій. 

Дотримуйтесь правил мінної безпеки. Особливо це стосується жителів тих населених пунктів, на території яких відбувались бойові дії, а також які тривалий час перебували під російською окупацією. 

Головні правила, як убезпечити себе та близьких: 

  • не підходьте близько до підозрілих предметів і не чіпайте їх руками;
  • утримайтесь від відвідування лісів, полів, лісосмуг та місць, де велись бойові дії;
  • ходіть лише знайомими та перевіреними маршрутами.

У разі, якщо ви виявили щось підозріле, відійдіть на безпечну відстань і повідомте спеціалістів за номерами: 101 та 102. Попередьте про загрозу інших.

Пам’ятайте, що тільки підготовлені фахівці можуть знешкоджувати вибухонебезпечні предмети.

Як повідомлялося раніше, щоб зменшити ризики поранення чи загибелі дітей, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Міністерством освіти і науки України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) та Міністерством внутрішніх справ України запустили вебсайт «Все про мінну безпеку» для батьків, вчителів та дітей.

Окрім цього, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України створило ролики, що нагадують про важливість дотримання правил мінної безпеки.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…