Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Надзвичайний стан. Що це означає для мешканців регіону розповів голова КОДА Олексій Кулеба

Сьогодні, 23 лютого, голова Київської облдержадміністрації Олексій Кулеба провів пресконференцію, під час якої розповів про організацію режиму надзвичайного стану на території Київщини.

Разом з очільником Київщини у заході взяли участь голова обласної поліції Андрій Нєбитов, заступник командира бригади територіальної оборони Київської області Сергій Оленін, голова Білоцерківської територіальної громади Генадій Дикий.

«Введення надзвичайного стану передбачено на всій території України, в тому числі Київщини. Окрім Луганської та Донецької областей – там продовжує діяти ООС. Наголошу, що йдеться не про воєнний, а про надзвичайний стан. Він передбачає встановлення у разі потреби посиленого контролю в’їздів та виїздів з території міст та області, можливе обмеження руху та огляд транспортних засобів, заборону проведення мітингів та масових заходів. Комендантська година на території Київщини не встановлюється до прийняття відповідного рішення та з огляду на ситуацію», – повідомив Олексій Кулеба.

В регіоні буде створено оперативний штаб, до складу якого увійдуть представники обласних силових та військових структур, керівництво органів державної влади, мери міст та керівництво органів місцевого самоврядування. 

Олексій Кулеба додав, що як керівник обласного оперативного штабу, він постійно контролює організацію територіальної оборони Київщини: «Всі потреби тероборони вирішуються в оперативному режимі. Найближчим часом будуть організовані та проведені навчальні збори резервістів в батальйонах і бригадах ТрО».

«Сьогодні ми не займаємося питаннями політики. В країні приймаються спільні погоджені дії та рішення. Ми працюємо синхронно та будемо продовжувати роботу разом в режимі 24/7. Підкреслю, що ситуація в Київській області наразі стабільна. Всі служби працюють та готові до будь-якого перебігу подій. Тож продовжуємо працювати далі», – зазначив голова Київської ОДА.

Андрій Нєбитов розповів, що обласна поліція переведена на посилений режим роботи та закликав мешканців Київської області ставитися до їх роботи з повагою та розумінням. Тим самим підтримуючи порядок на території області.

Заступник командира бригади ТрО повідомив, що організація підрозділів йде за планом і закликав громадян долучатися до тероборони, та у разі потреби бути напоготові захистити себе та свої сім‘ї.

З інформацією щодо організації територіальної оборони Київщини можна ознайомитися на сайті КОДА за посиланням: https://koda.gov.ua/kyyivska-oda/diyalnist/terytorialna-oborona/

Також організацію життєдіяльності населених пунктів в умовах режиму надзвичайного стану голова Київської ОДА Олексій Кулеба обговорив сьогодні під час наради з головами ОТГ Київщини.

 

Введення надзвичайного стану має ухвалити Верховна Рада України.

 

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Поділитися:
Читайте також

18 січня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет з робочим візитом відвідав заклади освіти Київської області. Основна мета заходу –…

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського у Харкові відбулося виїзне засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розглядалися…

Від початку кампанії з вакцинації проти коронавірусу в Київській області проведено понад 1,7 млн. щеплень. Одну дозу отримали більше 878…

Радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк та Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль поінформували українців про ситуацію щодо російського вторгнення.  …