Працюємо задля перемоги!

Надзвичайні і Повноважні посли п’яти європейських країн відвідали Ірпінь

Сьогодні, 22 вересня, в Ірпінь завітали Надзвичайні і Повноважні посли п’яти країн: Велика Британія, Канада, Швеція, Швейцарія та США. Участь у заходах взяв голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.

Представники п’яти країн відвідали Ірпінський академічний ліцей НУБіП України та місцеве бомбосховище. Вони мали змогу оглянути стан підвальних приміщень. Вищезазначені країни є засновницями мультидонорського Фонду «Партнерство за сильну Україну». За кошти цього фонду планується ремонт сховища ліцею та укриття Ірпінського закладу дошкільної освіти №3 «Сонечко».

«Надійні та комфортні бомбосховища в умовах війни – мастхев для освітніх закладів Київщини. Саме завдяки допомозі міжнародних партнерів ми змогли розпочати цей навчальний рік – 86% шкіл працюють в очному або змішаному форматах. Це означає, що в усіх цих закладах облаштовані укриття», – наголосив Олексій Кулеба.

Під час заходів представники країн-союзників також мали змогу побачити руйнування міста Ірпінь після російської воєнної агресії.

 

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…