Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

На Київщині затвердили Програму розвитку системи освіти до 2026 року

Сьогодні, 23 червня, під час позачергового засідання сесії Київської облради депутати затвердили Програму розвитку системи освіти в пристоличному регіоні. Вона розрахована на 2022-2026 роки.

Програма передбачає заходи з реформування системи освіти, розбудови безпечного і здорового освітнього середовища у новій українській школі, а також створення сучасних навчально-практичних центрів у закладах професійно-технічної освіти.

Також важливо, що в першу чергу Програма розвитку системи освіти Київської області передбачає відновлення матеріально-технічної бази в пошкоджених та зруйнованих закладах. Йдеться про освітні об’єкти, які перебували в окупації військами російської федерації, а також ті, які розташовані на територіях, де велися активні бойові дії. Зокрема ці заклади забезпечать новими меблями, комп’ютерним та мультимедійним обладнанням, СТЕМ-лабораторіями, а також оновленим обладнанням для харчоблоків.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…