На Київщині вже знешкоджено понад 68 тисяч вибухонебезпечних предметів

У Київській області тривають роботи з розмінування територій. Із початку робіт підрозділи ДСНС виявили та знешкодили 68 464 вибухонебезпечних предметів. Уже обстежено 20879,44 га території, з них 4722,48 га – сільськогосподарських угідь та 56,18 га – акваторії водних об’єктів. Перевірено 1267 об’єктів та 1999 домогосподарств, 1805,76 км автомобільних доріг, 1377,753 км ліній електропередач та 11,443 км газопроводу.

Протягом попередньої доби здійснювалось оперативне реагування на заявки від населення на виявлення вибухонебезпечних предметів в 11 населених пунктах:

Бучанського району – с. Березівка, смт Макарів, с. Наливайківка, с. Мироцьке, м. Буча, смт Гостомель, с. Стоянка;
Вишгородського району – с. Залишани, с. Олізарівка, с. Тетерівське;
Броварського району – с. Гоголів.

За вчора піротехнічні підрозділи обстежили 11,06 га території, з них 4,3 га – с/г угідь, 0,1 га – акваторії водних об’єктів. Перевірили 6 домогосподарств, 0,92 км автомобільних доріг, знешкодили 83 одиниці вибухонебезпечних предметів.

До робіт залучалися 62 особи та 22 одиниці техніки від ГУ ДСНС Київської, Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільської, Луганської, Чернівецької та Рівненської областей.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…