Працюємо задля перемоги!

На Київщині вже відновлено понад 6 400 об’єктів, пошкоджених внаслідок війни

У Київській області вже відновлено понад 6 400 об’єктів, пошкоджених внаслідок російської збройної агресії. Ще майже 3 700 об’єктів відновлені частково, проте забезпечено життєдіяльність. Про це повідомив заступник голови Київської ОВА Микола Бойко.

У регіоні триває робота з відновлення об’єктів, що були пошкоджені внаслідок воєнних дій. Зокрема вже завершені ремонти 5 450 приватних домогосподарств та багатоквартирних будинків. Також частково відновлено понад 3 300 об’єктів житлового фонду.

Серед іншого проведено роботи з відновлення 156 закладів загальної середньої та дошкільної освіти. Ще 22 таких об’єкти відремонтовані частково. Також протягом усього періоду відновлено 86 закладів охорони здоров’я, що були пошкоджені внаслідок ведення бойових дій.

«Незважаючи на складні погодні умови, ми крок за кроком продовжуємо відбудовувати наш регіон. Протягом 2023 року плануємо завершити поточні ремонти на Київщині. Також в області є понад 4000 об’єктів житлового фонду, що потребують капітальних ремонтів. Зараз активно готуємося до початку відновлення таких об’єктів. Попри постійний ракетний терор країни-агресора, не зупиняємося ні на мить», — зазначив Микола Бойко.

Нагадуємо, що ремонтні роботи виконуються за кошти, виділені з резервного фонду державного та місцевих бюджетів. Також за сприяння міжнародних партнерів, організацій та фондів відновлюються об’єкти по всій території області.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…