На Київщині визначили перші списки сімей, які отримають нове житло відповідно до обласних програм

6 вересня в Київській ОВА відбулося третє засідання Комісії з питань надання та відновлення житла, зруйнованого через бойові дії на території області.  Під час засідання учасники заслухали представників Департаменту регіонального розвитку і Департаменту містобудування та архітектури Київської ОВА. 

Наразі вже сформовані перші списки на отримання квартир та будівництво приватних домівок. Кандидатури сімей були подані та затверджені територіальними громадами. Члени комісії після ознайомлення з цими реєстрами проголосували за перелік родин та житла, призначеного для придбання й будівництва.

Так, 51 родина із 10 територіальних громад області погодила отримання запропонованих квартир відповідно до програми «Нова оселя». Серед них – 18 квартир для багатодітних сімей, 33 – для сімей із дітьми та вагітних жінок. Квартири знаходяться в містах Бровари, Богуслав, Бориспіль, Ірпінь, Біла Церква та селищі Макарів.

За результатами попереднього розгляду пропозицій, що були подані 17-ма громадами, відповідно до програми «Відбудова приватних будинків» також може бути побудовано 103 приватних оселі. Це 49 будинків по 70 кв. м, 21 будинок по 90 кв. м, 33 будинки по 120 кв. м.

Вартість будівництва буде визначена після проведення відповідних експертиз. Раніше члени комісії спільно вирішили, що першочерговість на будівництво нового житла та викупу квартир мають багатодітні родини, сім’ї з дітьми та вагітні жінки.

Нагадаємо, до комісії увійшли представники структурних підрозділів ОВА та територіальних громад Київщини, а також депутати обласної ради. Важливо, що саме представники територіальних громад визначають черговість та пріоритетність у реєстрах сімей у розрізі своїх громад.

 

Поділитися:
Читайте також

Київська обласна державна адміністрація вчасно підготувала проєкт обласного бюджету на 2022 рік з урахуванням вимог норм Бюджетного і Податкового кодексів…

28 січня в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулося підписання меморандуму про співпрацю у сфері національно-патріотичного виховання. В підписанні меморандуму…

Цього дня ми вшановуємо мужність та патріотизм учасників Революції гідності та увічнюємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, завдяки яким змінено перебіг історії нашої…

Увага! Проти українців почалася фішингова атака!   На електронні адреси громадян надходять листи з прикріпленими файлами невизначеного характеру. Про це…