На Київщині всі служби працюють над ліквідацією наслідків масованих ракетних атак

У Київській області триває ліквідація наслідків масованих ракетних обстрілів. Усі служби та аварійні бригади працюють на місцях ударів. Голова Київської ОВА Олексій Кулеба зазначив, що внаслідок ворожих атак в області є потерпілі.

Енергетики вже приступили до відновлення електропостачання. Аварійні бригади роблять все можливе, щоб відновити функціонування пошкоджених об’єктів інфраструктури якомога швидше. Зберігайте спокій. Ворог нас не зламає. 

Поки тривають відновлювальні роботи, у кожній громаді Київської області працюють «Пункти Незламності». Там є електрика, інтернет, тепло, вода тощо. «Пункти Незламності» функціонуватимуть цілодобово та безкоштовно.

Найближчий до вас пункт можна знайти тут. 

Нагадуємо, вся інформація про роботу Пунктів Незламності також є на сайтах районних рад та органів місцевого самоврядування.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…