Працюємо задля перемоги!

На Київщині відкрили ще два модульні містечка для тимчасового проживання

Сьогодні, 5 листопада, в селищі Іванків та селі Кухарі встановили два модульні містечка для тимчасового проживання людей, які втратили житло внаслідок бойових дій. На відкритті були присутні представники Міністерства розвитку громад та територій України, народна депутатка Ольга Василевська-Смаглюк, заступник голови Київської обласної військової адміністрації Микола Бойко, директор Департаменту соціального захисту населення Ігор Мещан, голова Вишгородської РВА Олексій Данчин, голова Іванківської СТГ Тетяна Свириденко.

Загалом завершили роботи з облаштування однієї модульної секції в Іванкові та двох модульних секцій у Кухарях. Містечка розраховані на проживання 88 осіб та 176 осіб відповідно.

Кожна секція містить 22 кімнати для проживання. Також є окремі модулі, що передбачають розміщення їдалень та санвузлів. До будиночків підключені всі необхідні комунікації, обігрів. Окремо працює система оповіщення. Також передбачається облаштування генераторів, як джерела резервного постачання електроенергії.

«Зараз кожен із нас бореться на своєму фронті. Ми об’єднали зусилля і робимо все можливе для відбудови Київщини, зокрема, працюємо і над облаштуванням модульних містечок, як тимчасового житла. Для тих людей, хто втратив власні оселі, воно стане надійним прихистком. Щиро вдячний Польському Уряду за допомогу і підтримку українського народу», – зазначив Микола Бойко. 

Нагадуємо, що минулого тижня ще одне модульне містечко відкрили у Василькові.

 

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…