На Київщині відбувся Патріотичний форум учнівської молоді «Зима, що нас змінила»

Із метою вшанування пам’яті громадян, які загинули під час Революції Гідності у боротьбі за ідеали демократії, права та свободи людини, європейське майбутнє України, завдяки яким було змінено хід історії нашої держави, 18 лютого відбувся щорічний патріотичний форум учнівської молоді Київщини «Зима, що нас змінила».

Участь у заході взяли учнівська молодь та педагоги закладів освіти Київщини (близько 100 онлайн-включень), а також учні та педагог Лисичанського ліцею № 30 Сєвєродонецького району Луганської області.

Під час пленарного та трьох секційних засідань 40 юних доповідачів презентували свої пошукові матеріали про Героїв Небесної Сотні та Революцію Гідності.

Із вступним словом до учасників заходу звернулися Тамара Швець, голова громадської організації «Об’єднання родин Небесної Сотні та активістів Революції Гідності, Жанна Осипенко, заступник голови Київської обласної державної адміністрації.

 Своїми спогадами про Майдан та події 18-20 лютого 2014 року з присутніми поділилися учасники Революції Гідності, музейники та науковці.

Також зі студії Інтерактивного центру військово-патріотичного виховання ДПТНЗ «Бориспільський професійний ліцей» транслювалася зустріч вихованців військово-патріотичного клубу «Боривітер» ліцею з Андрієм Макаровим, учасником Революції Гідності.

Діти та освітяни виконали Гімн України та Хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні.

За неповернення до пострадянської моделі відносин між владою та суспільством, утвердження розвитку України як демократичної європейської країни заплачено дуже велику ціну – людські життя. Саме тому пам’ять про подвиг Небесної Сотні вшановується під гаслом «Вдячні за свободу!»

Поділитися:
Читайте також

У Київській області підрозділи ДСНС продовжують роботи з розмінування території. Усього з початку робіт вже обстежено 20239,24 га території, з…

У 2022/2023 навчальному році до перших класів шкіл Київської області піде понад 21600 дітей. Найбільше першокласників навчатиметься в Білоцерківському та…

У Київській області з дітьми, які мають особливі освітні потреби, та їхніми батьками наразі працюють 51 інклюзивно-ресурсний центр та дві…

Шановні освітяни Київщини! Щиро вітаю Вас із професійним святом — Днем працівників освіти! Ваша щоденна праця з дітьми та молоддю…