Працюємо задля перемоги!

На Київщині в рамках офіційного візиту в Україну побував Прем’єр-міністр Латвії Кріш’яніс Каріньш

16 березня Прем’єр-міністр Латвійської Республіки Кріш’яніс Каріньш під час поїздки до України відвідав міста Ірпінь та Бучу. Супроводжували гостя заступник голови Київської ОВА Віталій Власюк, представники місцевої влади та Управління міжнародного співробітництва КОВА.

Під час свого візиту до Ірпеня Кріш’яніс Каріньш оглянув зруйновані вщент житлові будинки, побував біля Романівського моста, що став місцем евакуації мирних жителів під час окупації.

У Бучі – поклав квіти біля пам’ятного хреста на місці масових поховань, що знаходиться на території храму Святого Апостола Андрія Первозванного.

Прем’єр-міністр Латвійської Республіки висловив всебічну підтримку Україні від жителів Латвійської Республіки. Віталій Власюк подякував за допомогу Українській державі, яку здійснює Латвійська Республіка з перших днів повномасштабної війни, та за увагу до Київського регіону.

Це вже не перший візит представників Латвії на Київщину. Майже відразу після звільнення Київщини від загарбників Президент Латвії Егілс Левітс разом із Президентами Естонії та Литви відвідав розбомблене росією смт Бородянка. А в липні 2022 року в рамках проведення Саміту Перших леді та джентельменів на Київщині побувала Перші леді Латвійської Республіки Андра Апіне-Левіте.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній військовій адміністрації продовжує роботу «гаряча лінія» для прийому звернень від громадян. Кол-центр працює щоденно, за винятком вихідних…

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….