Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

На Київщині у розпалі весняно-польові роботи.

В господарствах області стартувала посівна кампанія під урожай 2022 року. Її розпочато у надскладних умовах.

«Ще ніколи, за часів незалежності України, нам не доводилося сіяти хліб під вибухи та пожежі, – сказав Олександр Павлюк, голова Київської обласної військової адміністрації. – Та аграрії розуміють важливість надійного тилу для захисників батьківщини. Тому вважають свою роботу – другим фронтом у боротьбі нашого народу за свободу. Сьогодні сам переконався у цьому. Поспілкувався з людьми. Настрій у всіх бойовий та бадьорий. Аграрії запевнили – хліб буде».
На сьогодні почали сіяти у господарствах Білоцерківського, Фастівського, Бориспільського, Броварського та Обухівського районах, такі важливі для забезпечення продовольства області культури, як яра пшениця, ярий ячмінь.

Є труднощі із наявністю мінеральних добрив та пального. Господарства, мають лише третину від потрібного. Та пошук і закупівля мінеральних добрив та засобів захисту рослин триває. Банки вже розпочали кредитування аграріїв.

«Ще зарано говорити про виконання посівних планів. – розповідає О. Павлюк. – Та із впевненістю можна стверджувати – аграрії Київщини зроблять все можливе, щоб допомогти своїй країні»

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…