Працюємо задля перемоги!

На Київщині у межах проекту «Тачка на ТрОкачку» планують відновити кілька тисяч автомобілів

На Київщині діє проект «Тачка на ТрОкачку», його підтримує Київська обласна військова адміністрація, зокрема фінансово. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба. 

«Надали 114-ій окремій бригаді територіальної оборони Київщини фінансову допомогу на відновлення старих автівок для проекту «Тачка на ТрОкачку». Такі машини перебувають на резервації Збройних Сил України і потребують капітального відновлення. Їх ремонтують, автівками користуватимуться бійці тероборони», сказав голова КОВА. 

Загалом у межах проекту планують відновити кілька тисяч автомобілів. 

«Маленькі речі — велика перемога. Донатьте на армію, волонтерте, плетіть маскувальні сітки, приєднуйтесь до виготовлення окопних свічок. Гуртуймося. Підтримуймо ЗСУ!», додав Олексій Кулеба.  

Як повідомлялося раніше, на Київщині щоденно працюють над удосконаленням та нарощуванням рубежів оборони, зокрема і столиці.

Додатково

«Тачка на ТрОкачку» – проект з відновлення і ремонту вантажівок для Сил територіальної оборони ЗСУ. Сайт проекту за посиланням. 

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…