На Київщині триває підготовка дорожньо-мостового господарства до зими

Дорожньо-мостове господарство Київської області продовжують готувати до належної роботи в осінньо-зимовий період. Загалом до зими підготовлено понад 560 одиниць спеціалізованої прибиральної техніки, заготовлено майже 105 тисяч тонн посипкового матеріалу та реагентів. Також капітально відремонтовано 425 тисяч м2 вулиць і доріг комунальної власності.

Зокрема Служба автомобільних доріг у Київській області проводить підготовку до утримання автомобільних доріг загального користування державного значення в осінньо-зимовий період. На балансі Служби загалом знаходиться майже 2 485 км автомобільних доріг загального користування державного значення.

Наразі триває заготівля посипкового матеріалу відповідно до затверджених заходів із підготовки до зими відповідно до плану. Загалом вже заготовлено 1 800 тонн технічної солі та 10 930 тонн фрикційних матеріалів та протиожеледних сумішей. Такі заходи розроблені Службою спільно з підрядними організаціями.

Також триває підготовка дорожньої техніки для належного експлуатаційного утримання доріг загального користування державного значення в зимовий період. Загалом у Київській області планується задіяти до виконання робіт 275 одиниць дорожньої техніки. Це піскорозкидачі, солерозподілювачі, автогрейдери, роторні снігоочищувачі, навантажувальна техніка тощо.

Також у разі необхідності до виконання робіт з експлуатаційного утримання доріг взимку планується залучати дорожню техніку інших організацій з укладанням відповідних договорів.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…