На Київщині створено територіальні штаби для контролю за ходом підготовки до осінньо-зимового періоду 2022/2023 року

У Київській області попри воєнний стан триває підготовка до опалювального сезону. Про це повідомив заступник голови Київської обласної військової адміністрації Микола Бойко.

З початку травня розпочато реалізацію Плану заходів, затвердженого розпорядженням Київської обласної державної адміністрації від 10 травня 2022 року №241 «Про підготовку господарського комплексу та об’єктів соціально-культурного призначення Київської області до роботи в осінньо-зимовий період 2022/2023 року». Мета — забезпечення сталого проходження опалювального сезону в 2022/2023 році, належного функціонування об’єктів житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної інфраструктури.

У кожній громаді Київщини утворено територіальні штаби. Вони контролюють ведення підготовки до опалювального сезону. Відповідно до Плану заходів у населених пунктах розробили та затвердили графіки виконання робіт з підготовки до опалювального сезону 2022/2023 року.

Загалом на території Київської області до зими потрібно відремонтувати:
– 231,9 км водопровідних та 77,6 км каналізаційних мереж;
– 175 водопровідних насосних станцій;
– 180 каналізаційних насосних станцій;
– 33 водопровідних очисних споруд;
– 986 артсвердловин.

Цього року окрім гідравлічних випробувань труб, перевірки готовності котелень та стану об’єктів водопостачання та водовідведення, необхідно провести аналіз стану об’єктів комунальної інфраструктури, пошкоджених внаслідок російської військової агресії. Першочергово це стосується Бородянської, Бучанської, Васильківської, Гостомельської, Димерської та Ірпінської територіальних громад. Інші громади, що зазнали не таких значних руйнувань, також потребують комплексного підходу, реконструкції та модернізації енергоємних існуючих технологій, щоб працювати в умовах воєнного стану.

«Аби провести опалювальний сезон безперебійно, вже зараз маємо знайти вирішення всіх питань щодо функціонування об’єктів критичної інфраструктури. Раніше провели виїзну нараду в Гостомелі, Бучі та Бородянці. Цього тижня з робочим візитом відвідали Білу Церкву. Оглянули стан котелень, роботу систем водопостачання/водовідведення та інших об’єктів, що забезпечують теплом ці населені пункти. Також обговорили з відповідальними особами альтернативні варіанти постачання тепла та антикризові заходи для функціонування котелень», — зазначив Микола Бойко.

Він додав, що на швидкість виконання робіт впливає ряд чинників: обмеження комендантської години, ускладнена логістика та брак матеріалів для ремонту. Однак, попри це, підготовка теплового господарства до опалювального сезону проводиться безперервно.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…