На Київщині розпочали реалізовувати програму підвищення кваліфікації з питань воєнної безпеки та оборони

4 жовтня в Київській області розпочали реалізовувати програму підвищення кваліфікації з питань воєнної безпеки та оборони держави для керівників і посадовців районних військових адміністрацій і територіальних громад. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

Програма розроблена та реалізується фахівцями Національного університету оборони України імені Івана Черняховського та Регіонального центру підвищення кваліфікації Київської області, розрахована на 45 академічних годин та триватиме до 13 грудня. До викладання залучені провідні вчені у сфері національної безпеки та оборони закладів вищої освіти України.

На підвищення кваліфікації зареєструвалося близько 170 учасників, серед яких посадовці та держслужбовці Київщини.

«Для мене, як очільника ОВА, є важливим, аби кожен із керівників районних військових адміністрацій та громад відповідав нинішнім вимогам і міг забезпечити належне виконання завдань оборони держави на своєму рівні», — зауважив щодо програми голова КОДА Олексій Кулеба.

Під час проведення програми увага приділятиметься питанням національної та воєнної безпеки держави, мобілізації, правовому режиму воєнного стану, основам національного спротиву, економічним і соціальним складовим обороноздатності України.

Як повідомлялося раніше, Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 36/2022 «Про першочергові заходи щодо зміцнення обороноздатності держави, підвищення привабливості військової служби в Збройних Силах України та поступового переходу до засад професійної армії».

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…