На Київщині розпочалась кампанія зі щеплення проти поліомієліту

Із 1 лютого в Україні, у тому числі на Київщині, стартувала вакцинальна кампанія проти поліомієліту – щеплення інактивованою поліовакциною для дітей від 6 місяців до 6 років, які мають порушення Національного календаря профілактичних щеплень або не щеплені. Другий етап кампанії відбуватиметься навесні. Він буде стосуватись всіх дітей до 6 років незалежно від вакцинального статусу.

Про це сьогодні, 4 лютого, під час брифінгу зазначив заступник голови Київської ОДА Олег Торкунов.

«Особливо вразливими до поліомієліту є діти до 6-ти років. Це страшна хвороба, яка може призвести до паралічу або навіть смерті. Проте ліків проти неї не існує. Єдиним захистом є вакцинація. Тож закликаю батьків перевірити вакцинальний статус своїх дітей і вчасно щепити їх від поліо відповідно до Національного календаря. Якщо дитина з якихось причин пропустила щеплення, важливо якнайшвидше надолужити їх», – акцентував Олег Торкунов.

Довідково:

Відповідно до Національного календаря профілактичних щеплень дитина має отримати 6 доз вакцини від поліомієліту: у 2 місяці, 4 місяці, 6 місяців, 18 місяців, 6 років і 14 років.  

Вакцини, які наразі використовують державні й приватні клініки, зареєстровані, сертифіковані й дозволені для використання в Україні.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

У Броварах урочисто вшанували пам‘ять Героїв Небесної Сотні, в том числі віддали данину пам‘яті броварчанки Антоніни Дворянець, яка загинула під…

Ситуація на Київщині станом на 17:00 5.03.2022