На Київщині розгортаються «Пункти Незламності»

Київська область через масовані ворожі ракетні атаки повністю знеструмлена. Також у регіоні частково відсутнє опалення та водопостачання. У зв’язку з цим розпочинають свою роботу Пункти Незламності. Про це повідомив на своєму Telegram-каналі голова Київської ОВА Олексій Кулеба. 

«У регіоні розгортаються «Пункти Незламності», де є тепло, зв’язок та альтернативне живлення. Важливо, щоб кожен знав адресу найближчого пункту – вся інформація є на сайтах районних рад та органів місцевого самоврядування! Також звертайтеся до міськрад, сільрад, старостат чи представників поліції», – сказав він.

Крім того, він зазначив, що в області є влучання по об’єктах критичної інфраструктури, в багатоповерхівки у Вишгороді та приватний сектор у Чабанах. Є потерпілі.

«Більше 20 постраждалих, яким вже надається вся необхідна допомога. На жаль, один загиблий», – додав Олексій Кулеба.

Нагадуємо, найближчий до вас Пункт Незламності також можна знайти тут

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…