Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

На Київщині працює спеціальна поліцейська мобільна група для виявлення сексуальних злочинів окупантів

В Україні працює спеціальна поліцейська мобільна група для виявлення сексуальних злочинів окупантів, вже є перші результати. Про це в Медіацентрі Україна – Укрінформ заявила заступник Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко.

«За ініціативи МВС та НПУ в Україні створена спеціальна поліцейська мобільна група для виявлення та фіксації сексуальних злочинів, вчинених військовослужбовцями російської федерації. Спеціалісти у складі групи мають відповідний досвід роботи з постраждалими від насильства, а також роботи з дітьми», – наголосила вона.

Під час опрацювання населених пунктів поліцейські та психологи з групи спілкуються з місцевими жителями, виявляють факти злочинів сексуального характеру, а також інформують та роз’яснюють куди потрібно звернутися по допомогу.

«Робоча група працює з 18 квітня на Київщині, з 10 травня на Сумщині та з 31 травня на Чернігівщині. За час роботи на Київщині виявлено 13 потерпілих від сексуальних злочинів, опрацьовано 31 населений пункт», – наголосила заступник Міністра.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…