На Київщині молодята побралися в лікарні на робочих місцях під час обстрілу

Медсестра з гастроенетрологічного центру Київської обласної лікарні отримала пропозицію від свого хлопця, 27-річного IT-фахівця,  у дуже романтичні обстановці.
Це було Різдво, Драгобрат, сноуборди.  Дмитро став на одне коліно та подарував їй обручку. Весілля вирішили відгуляти пишно влітку. Сукню задумали білу.
«Та коли 24 лютого під обстрілами ми трималися за руки, нам стало зрозуміло почалася війна, що за всі урочистості та наряди, нам найважливіще  – бути разом усе життя,» – розповідає Марія.
До речі, з огляду на ситуацію, Дмитро миттєво перекваліфікувався і сьогодні, на волонтерських засадах допомагає коханій у медзакладі. На душі в нього не зовсім спокійно, його мама наразі у Новій Каховці.  Але, все ж таки, персонал помітив надзвичайні почуття між парочкою. І завідувач Володимир Пироговський запропонував їм одружитися просто зараз. Тим більше, що в умовах військового часу, він має право реєструвати шлюби.
     Марія та Дмитро не стали чекати та побралися, що називається, не відходячі від місця роботи. Кольором весілля став тіффані. Батьки наречених долучилися через зум. А наживо вітання приймали від медперсоналу та пацієнтів.
«Тепер ми обоє – Павлики. З нами –  Бог, наша Україна, весь світ та наше кохання. Те саме, яке рятує мир, – говорять молодята. – Ми обов’язково вистоїмо та переможемо».
Поділитися:
Читайте також

18 січня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет з робочим візитом відвідав заклади освіти Київської області. Основна мета заходу –…

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського у Харкові відбулося виїзне засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розглядалися…

Від початку кампанії з вакцинації проти коронавірусу в Київській області проведено понад 1,7 млн. щеплень. Одну дозу отримали більше 878…

        За інформацією виконуючого обов’язки генерального директора ДСП «Чорнобильська АЕС» Валерія Сейди, у Зоні відчуження новий безпечний…