На Київщині 51 інклюзивно-ресурсний центр відновив роботу в очному та змішаному форматах

У Київській області з дітьми, які мають особливі освітні потреби, та їхніми батьками наразі працюють 51 інклюзивно-ресурсний центр та дві філії. Психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги надаються в очному та змішаному режимах. Про це повідомили в Департаменті освіти і науки Київської ОВА.
Фахівці центрів проводять комплексну оцінку розвитку особи та здійснюють системний кваліфікований супровід людей з особливими освітніми потребами. За період воєнного стану проведено 1817 таких оцінок.
Через війну інклюзивно-ресурсні центри розширили список категорій населення, з якими працюють. Наразі в центрах також проводяться додаткові заняття для дітей з особливими освітніми потребами з родин внутрішньо переміщених осіб та тимчасово зарахованих до закладів освіти Київщини.
Крім того, під час війни ІРЦ у співпраці зі Службою у справах дітей надають соціальну та психолого-педагогічну допомогу батькам учнів і психологічний супровід населення громад, зокрема вимушеним переселенцям.
Як раніше повідомляли, 62 психологи інклюзивно-ресурсних центрів Київщини протягом серпня пройшли навчання за спеціалізацією «Кризова психологічна допомога». 

Поділитися:
Читайте також

На території Київської області комендантська година діятиме щодня з 23:00 до 5:00. Такі тимчасові обмеження розпорядженням начальника Київської обласної військової…

Ваша Високосте, пане Премʼєр-міністре! Шановні присутні бізнесмени! Шановний пане Ілоне Маск!  Дорогі друзі! Пані та панове! Вдячний кожному й кожній…

12 вересня голова Київської ОВА Олексій Кулеба взяв участь у засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій….

Бажаю здоровʼя, шановні українці! Головним нашим завданням зараз є координація дій з партнерами у відповідь на організовані Росією фальшиві референдуми…