Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

На Київщині нагородили переможців чемпіонату з кіберспорту серед школярів

Сьогодні, 23 січня, відбулась церемонія нагородження переможців чемпіонату з кіберспорту серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Київської області з дисциплін CS:GO та Brawl Stars.

До заходу долучились заступник голови Київської обласної державної адміністрації Денис Шугалій, голова правління Федерації кіберспорту України Іван Данішевський, директор департаменту економіки та цифровізації  Наталія Погребна та начальник управління молоді та спорту Сергій Тимофєєв.

«Україна є однією серед 25 держав, які визнали кіберспорт офіційним видом спорту. Безпосередньо в пристоличному регіоні змагання такого роду за підтримки держави відбулись вперше. Участь у них взяли 265 школярів із 65-ти команд. Безумовно, будемо й надалі розвивати цей вид спорту на Київщині. І вже найближчим часом Київська облдержадміністрація виступить офіційним партнером Кубку України», – зазначив Денис Шугалій.

Змагання проходили в 2 етапи і тривали до 10 січня.

Під час першого етапу обирали кращих гравців шкіл Київської області, які сформують команди для наступного етапу. На другому відбувся обласний турнір серед команд освітніх закладів.

У результаті призові місця зайняли 15 учнів за дисципліною CS:GO та дев’ять за дисципліною Brawl Stars.

Всіх учасників відзначили вітальними листами від очільника регіону Василя Володіна і нагородили подарунками від облдержадміністрації та організатора заходу WePlay.

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Завтра, 5 лютого, відбудеться фінальний етап XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Тараса Шевченка. Пристоличний регіон у ньому представлятимуть 24 учні…

У Броварах урочисто вшанували пам‘ять Героїв Небесної Сотні, в том числі віддали данину пам‘яті броварчанки Антоніни Дворянець, яка загинула під…

Ситуація на Київщині станом на 17:00 5.03.2022