На деокупованих територіях Київщини відновлюється освітній процес

На дистанційній формі навчання працюють 107 закладів загальної середньої освіти. Це 81% від загальної кількості шкіл в деокупованих громадах.

Про це повідомляють у департаменті освіти Київської обласної військової адміністрації.

Відтак дистанційно зараз працюють всі школи у 10 громадах: Баришівська, Великодимерська, Калитянська, Ірпінська, Бучанська, Гостомельська, Дмитрівська, Макарівська, Немішаївська, Димерська.

Також частково відновили дистанційне навчання у Іванківській громаді (5 із 16 закладів освіти) та Поліській (5 із 7 закладів освіти). А з 2 травня заплановано відновлення освітнього процесу у Бородянській громаді.

Окрім цього, поступово відновлюється освітній процес у закладах дошкільної освіти. Дистанційно проводять заняття вихователі у 42 дитсадках.

Нагадаємо: у зоні бойових дій або під окупацією, перебували 136 шкіл та 180 дитячих садків Київщини. У цих закладах навчалося до війни понад 52 тис учнів та 14,7 тис вихованців дитсадків. Внаслідок російської агресії було зруйновано та пошкоджено 123 заклади освіти в пристоличному регіоні.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…