Працюємо задля перемоги!

Мешканці Київщини не залишаться без мобільного зв’язку, – КОДА

Київська обласна державна адміністрація спільно з провайдерами і операторами постійно працює над забезпеченням зв’язком мешканців Київшини та оперативно реагує на проблеми.

 

Критичні елементи мережі Укртелекому працюють. Є проблеми з мережею в районах бойових дій. 87% районних вузлів працюють. Технічні фахівці роблять все можливе для забезпечення фіксованого Інтернету та телефонії.

 

Зв’язок та інтернет працюють у звичайному режимі, хоча з навантаженням.

 

Оператор Водафон для всіх клієнтів передплати, які не могли робити дзвінки чи заходити в інтернет з причин непідключеного пакету послуг чи через низький баланс, підключили:

1000 хвилин для дзвінків по Україні і всередині мережі

10 ГБ для доступу в інтернет

 

Термін дії цього пакету становитиме 30 днів з моменту підключення.

 

Аналогічні пакети послуг підключають клієнтам контрактної форми обслуговування, у яких є заборгованість. Також для них встановлено кредитні ліміти на 90 днів, щоб вони залишалися в мережі активними.

 

Всі абоненти lifecell отримають 5 ГБ та 30 хвилин на всі мобільні та стаціонарні номери по Україні.

Хвилини та ГБ можна використати протягом 30 днів.

 

Київстар для абонентів передплати яких закінчились та немає можливості поповнити рахунок: дзвінки в мережі оператора будуть доступні всім абонентам без оплаченого пакета послуг. Також скасовано будь-які комісії в рамках послуги Екстра гроші, завдяки якій можна замовити додаткові кошти на свій рахунок, а повернути пізніше. 

 

Для абонентів контрактної та корпоративної форми обслуговування:

Оператор удвічі збільшує кредитні ліміти в їх тарифах на строк до 2 місяців. Абоненти, у яких не була підключена послуга кредитних лімітів, можуть замовити мікрокредитування. 

Для користувачів фіксованих послуг (інтернет, телефонія та передавання даних) Київстар продовжує термін оплати рахунку на 30 днів. 

 

Для клієнтів Домашнього інтернету: 

Київстар безкоштовно надає послугу Домашнього Інтернету всім клієнтам, у кого вона не була оплачена та не працювала до цього.  

 

Для абонентів БілгородНет міста Березень місяць Інтернет безкоштовний!

 

Також для абонентів провайдерів СВАРД та UIP послуга Інтернет протягом місяця безкоштовно!

Поділитися:
Читайте також

Київська обласна державна адміністрація вчасно підготувала проєкт обласного бюджету на 2022 рік з урахуванням вимог норм Бюджетного і Податкового кодексів…

28 січня в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулося підписання меморандуму про співпрацю у сфері національно-патріотичного виховання. В підписанні меморандуму…

Цього дня ми вшановуємо мужність та патріотизм учасників Революції гідності та увічнюємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, завдяки яким змінено перебіг історії нашої…

Увага! Проти українців почалася фішингова атака!   На електронні адреси громадян надходять листи з прикріпленими файлами невизначеного характеру. Про це…