Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Мешканці Київщини не залишаться без мобільного зв’язку, – КОДА

Київська обласна державна адміністрація спільно з провайдерами і операторами постійно працює над забезпеченням зв’язком мешканців Київшини та оперативно реагує на проблеми.

 

Критичні елементи мережі Укртелекому працюють. Є проблеми з мережею в районах бойових дій. 87% районних вузлів працюють. Технічні фахівці роблять все можливе для забезпечення фіксованого Інтернету та телефонії.

 

Зв’язок та інтернет працюють у звичайному режимі, хоча з навантаженням.

 

Оператор Водафон для всіх клієнтів передплати, які не могли робити дзвінки чи заходити в інтернет з причин непідключеного пакету послуг чи через низький баланс, підключили:

1000 хвилин для дзвінків по Україні і всередині мережі

10 ГБ для доступу в інтернет

 

Термін дії цього пакету становитиме 30 днів з моменту підключення.

 

Аналогічні пакети послуг підключають клієнтам контрактної форми обслуговування, у яких є заборгованість. Також для них встановлено кредитні ліміти на 90 днів, щоб вони залишалися в мережі активними.

 

Всі абоненти lifecell отримають 5 ГБ та 30 хвилин на всі мобільні та стаціонарні номери по Україні.

Хвилини та ГБ можна використати протягом 30 днів.

 

Київстар для абонентів передплати яких закінчились та немає можливості поповнити рахунок: дзвінки в мережі оператора будуть доступні всім абонентам без оплаченого пакета послуг. Також скасовано будь-які комісії в рамках послуги Екстра гроші, завдяки якій можна замовити додаткові кошти на свій рахунок, а повернути пізніше. 

 

Для абонентів контрактної та корпоративної форми обслуговування:

Оператор удвічі збільшує кредитні ліміти в їх тарифах на строк до 2 місяців. Абоненти, у яких не була підключена послуга кредитних лімітів, можуть замовити мікрокредитування. 

Для користувачів фіксованих послуг (інтернет, телефонія та передавання даних) Київстар продовжує термін оплати рахунку на 30 днів. 

 

Для клієнтів Домашнього інтернету: 

Київстар безкоштовно надає послугу Домашнього Інтернету всім клієнтам, у кого вона не була оплачена та не працювала до цього.  

 

Для абонентів БілгородНет міста Березень місяць Інтернет безкоштовний!

 

Також для абонентів провайдерів СВАРД та UIP послуга Інтернет протягом місяця безкоштовно!

Поділитися:
Читайте також

18 січня Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет з робочим візитом відвідав заклади освіти Київської області. Основна мета заходу –…

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського у Харкові відбулося виїзне засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому розглядалися…

Від початку кампанії з вакцинації проти коронавірусу в Київській області проведено понад 1,7 млн. щеплень. Одну дозу отримали більше 878…

        За інформацією виконуючого обов’язки генерального директора ДСП «Чорнобильська АЕС» Валерія Сейди, у Зоні відчуження новий безпечний…