Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Майже 5 000 матеріалів вже подали українці на єдину платформу збору доказів воєнних злочинів РФ

https://warcrimes.gov.ua/ – єдиний доказовий хаб, де акумулюється вся інформація про воєнні злочини РФ в Україні. За час його роботи громадяни вже подали 4935 матеріалів доказів воєнних злочинів РФ та злочинів проти людяності. І Офіс Генерального прокурора вдячний всім свідомим і небайдужим.

Сьогодні кожен з нас – безцінний свідок, а в недалекому майбутньому – член багатомільйонної команди обвинувачів з народу. Вся країна долучається до збору доказів звірств російських загарбників. Прокуратура, правоохоронні і державні органи, правозахисні і громадські організації, експерти і фахівці, міжнародні інституції, журналісти та звичайні громадяни мають можливість діяти єдиним фронтом щодо документування вчинених російським агресором страшних злочинів.
Принцип роботи єдиної платформи простий – кожен, використовуючи покрокову інструкцію, може швидко, за чітким і зрозумілим алгоритмом подати інформацію з фото та відео про воєнні злочини, свідком чи потерпілим від яких став. Система побудована таким чином, що повністю гарантується конфіденційність, захист персональних даних та збереження доказів.
Важливо, що усі докази мають бути зібрані кваліфіковано та оформлені згідно з міжнародно визнаними стандартами. Прокуратура України вже має «бойовий» досвід роботи з воєнними злочинами. Прокурори знають і вміють використовувати спеціальні механізми, розуміють, яку саме інформацію потрібно консолідувати.
У майбутньому вся зібрана інформація буде використана Офісом Генпрокурора в Міжнародному кримінальному суді в Гаазі, в українських судах, під час потенційних спеціальних міжнародних трибуналів. А також Міністерством закордонних справ у Міжнародному суді ООН, Міністерством юстиції в Європейському суді з прав людини.
#RussianWarCrimes
Офіс Генерального прокурора

Поділитися:
Читайте також

Міністр соціальної політики Марина Лазебна повідомила, що відбувається постачання продуктових наборів від українських виробників для постраждалих від війни та людей…

Таку суму вдалося зібрати завдяки більш ніж 130 тисячам користувачам Дії, які перерахували кошти на користь української армії в застосунку.-…

Центр протидії дезінформації при РНБО України повідомляє: Уряд постановив на період воєнного стану надавати інсулін безкоштовно.  Зміни у питаннях реімбурсації…