Працюємо задля перемоги!

Лікарі та інструктори тактичної медицини Київщини навчаються у військово-медичному університеті США

Цими днями в штаті Меріленд (США) у Військово-медичному університеті відбуваються курси ATLS та польові навчання Gunpowder. Протягом курсу українські лікарі та інструктори перейматимуть від своїх американських колег досвід роботи із травмою за тактичних умов, що буде необхідний для подальшої роботи зі Збройними Силами України на благо нашої спільної Перемоги. Організатором заходу є «Uniformed Services University of the Health Sciences» (США). 

Від Києва та Київщини участь у курсах беруть представники Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О. О. Шалімова, Інституту фізіології імені О. О. Богомольця, інструктори Київського навчально-тренувального центру ICTM. На учасників чекають лекції та практичні заняття з тактичної медицини, а також іспит по завершенню навчання.

Київська обласна військова адміністрація висловлює вдячність американським партнерам за впровадження таких ініціатив та запрошення, а також дякує Міністерству охорони здоров’я України за підтримку та сприяння участі в курсах наших спеціалістів.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…