ТОРКУНОВ Олег Миколайович

Заступник голови Київської обласної державної адміністрації

Розпорядженням голови Київської обласної державної адміністрації від 21 грудня 2019 р. № 219-к Торкунова Олега Миколайовича призначено на посаду заступника голови Київської обласної державної адміністрації.

Торкунов Олег Миколайович народився 27 серпня 1963 року в м. Рівне.

Має дві вищі освіти.

У 1993 році розпочав роботу на державній службі з посади провідного спеціаліста сектору контролю секретаріату Рівненської обласної державної адміністрації. У Рівненській ОДА пропрацював до 1998 року.

З 1998 по 2000 рік Олег Торкунов працював заступником голови представництва Ліцензійної палати в Рівненській області. Пізніше обійняв посаду заступника голови представництва в Рівненській області Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва.

У 2002 році був начальником управління економіки Рівненського міськвиконкому. Згодом працював заступником керівника адміністративно-управлінського апарату філії банку «Фінанси та Кредит» ТОВ у Рівненській області та заступником начальника регіонального відділення Фонду державного майна України по Рівненській області.

З 2006 до 2010 року Олег Торкунов був заступником голови Рівненської ОДА.

У 2015 році розпочав роботу в Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, де пропрацював до 2017 року.

З 2017 року до моменту призначення на посаду заступника голови Київської ОДА працював в Адміністрації Державної кримінально-виконавчої служби України, зокрема, на посаді заступника начальника Адміністрації з питань дотримання прав засуджених та осіб, узятих під варту.

Поділитися: