Київська обласна військова адміністрація

Офіційний веб-сайт (тестова версія)
на стадії наповнення

Київський обласний центр зайнятості звітує про свою роботу

З початку року фахівцями Київської обласної служби зайнятості прцевлаштовано 3 909 осіб

При цьому, станом на 18 квітня 2022 року, 662 особи були працевлаштовані ще до набуття статусу безробітного.

Київська обласна служба зайнятості продовжує свою роботу і готова допомогти у пошуку роботи всім, хто цього потребує. На сьогодні, з 28 базових центрів зайнятості та філій Київського обласного центру зайнятості 21 – працює у звичайному режимі (на цьому тижні запрацювали ще Бровари та Баришівка), а інші (Макарівська районна філія, Бородянська районна філія, Іванківська районна філія, Ірпінський центр зайнятості, Васильківська міськрайонна філія, Вишгородська районна філія та Києво-Святошинський центр зайнятості) – продовжують свою роботу дистанційно.

Завдяки Постанові Кабінету Міністрів України від 19 березня 2022 року №334 шукачі роботи мають змогу стати на облік за спрощеною системою , а також отримувати послуги служби зайнятості навіть у дистанційному режимі.

Крім того, влада поклопоталася і про роботодавців. Так, згідно Постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2022 року №331, роботодавець, який працевлаштовує внутрішьо переміщених осіб, може отримувати за кожного з них компенсацію витрат на оплату праці в розмірі 6500 грн. За цією послугою Ви також можете звернутися до служби зайнятості.

З початку року до 18 квітня 2022 року, база вакансій Київського обласного центру зайнятості нараховувала 6 858 вакансій, майже три тисячі з яких було укомплектовано. У результаті нашої роботи, рівень укомплектування вакансій виріс на 1,3 поділки у порівнянні з відповідним періодом минулого року та становить 42,50 %.

261 внутрішньо переміщена особа отримувала послуги Київської обласної служби зайнятості

На сьогодні багато українців вимушені покинути свої домівки і знаходити прихисток на більш безпечних територіях нашої країни. Тому одним із пріоритетних завдань служби зайнятості є допомога таким людям.

За січень – березень 2022 року фахівці Київського обласного центру зайнятості обслуговували 261 внутрішньо переміщену особу. Зокрема, їм надавали консультаційні, профнавчальні послуги та пропонували підходящу роботу. За цей період статус безробітного мала 241 ВПО, а 34 – оперативно працевлаштовані. На сьогодні у разі працевлаштування внутрішньо переміщених осіб роботодавець може розраховувати на компенсацію у розмірі 6500 грн.

На кінець березня 2022 року послуги служби зайнятості отримували 173 внутрішньо переміщені особи та 163 – мали статус безробітного. Якщо Ви також опинилися у Київській області через певні обставини та втратили роботу, звертайтеся до Київської обласної служби зайнятості

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…