Київська ОВА та УВКБ ООН підписали Меморандум

Київська обласна військова адміністрація та Управління Верховного комісара у справах біженців ООН підписали Меморандум про взаєморозуміння. Про це повідомив голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

«Підписав Меморандум про співпрацю з Управлінням Верховного комісара у справах біженців ООН в Україні, що представляє Кароліна Ліндхольм Біллінг», — зазначив Олексій Кулеба.

Меморандум підписали задля зміцнення співпраці.

«Щодня УВКБ ООН допомагає відбудовувати зруйновані окупантами приватні будинки в громадах області. Передає будівельні матеріали для відновлення важливих соціальних об’єктів та надає мешканцям Київщини гуманітарну і фінансову допомогу», – розповів очільник КОВА.

Представниця УВКБ ООН Кароліна Ліндхольм Біллінг високо оцінила співпрацю з головою Київської обласної державної адміністрації та його командою під час підписання документа та зазначила, що завдяки цьому «ми змогли ефективно допомогти людям із найбільш уразливих верств населення, які постраждали від війни проти України, в рамках колективних зусиль для відновлення та відбудови. Цей Меморандум про співпрацю не є початком нашої співпраці. Він лише зміцнює те, що ми вже робимо і маємо намір продовжувати. Наше пріоритетне завдання зараз – відремонтувати якомога більше будинків до зими, щоб власники могли в них жити і бути в теплі в холодні місяці».

У Київській області УВКБ ООН має на меті допомогти 2 400 сім’ям з ремонтом житла, включити 15 тисяч осіб у програму грошової допомоги та надання 24 тисячам осіб предметів першої необхідності, такі як ковдри, матраци та обігрівачі.

Крім того, УВКБ ООН має на меті допомогти Київщині з модульними містечками для жителів області та внутрішньо переміщених осіб.

«Вдячний Управлінню Верховного комісара у справах біженців ООН за співпрацю. Підписання меморандуму – це ще один крок для подальших проектів у відновленні та розбудові Київщини. Впевнений, що об’єднуючи зусилля, ми зможемо відновити зруйновані об’єкти області, а також підтримати людей у важких життєвих ситуаціях», – додав голова Київської ОВА Олексій Кулеба.

Як повідомлялося раніше, 13 вересня, відбулась робоча нарада заступників голови Київської обласної військової адміністрації Миколи Бойка, Сергія Білецького та Віталія Власюка з керівником Київського офісу УВКБ ООН Крістіаном Лангехенке щодо допомоги мешканцям пристоличного регіону у відновленні.

Поділитися:
Читайте також

Київська обласна державна адміністрація вчасно підготувала проєкт обласного бюджету на 2022 рік з урахуванням вимог норм Бюджетного і Податкового кодексів…

28 січня в приміщенні Київської обласної державної адміністрації відбулося підписання меморандуму про співпрацю у сфері національно-патріотичного виховання. В підписанні меморандуму…

Цього дня ми вшановуємо мужність та патріотизм учасників Революції гідності та увічнюємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, завдяки яким змінено перебіг історії нашої…

Увага! Проти українців почалася фішингова атака!   На електронні адреси громадян надходять листи з прикріпленими файлами невизначеного характеру. Про це…