Працюємо задля перемоги!

Київщину відвідала Прем’єр-міністр Ісландії

Київську область відвідала Прем’єр-міністр Ісландії Катрін Якобсдоттір та Міністр закордонних справ Ісландії Тордіс Колбрун Рейкфьорд Гилфадоттір. Про це повідомили в Управлінні міжнародного співробітництва Київської ОВА.

Під час свого візиту ісландська делегація відвідала Бородянку та Бучу.  

У Бородянці урядовці Ісландії оглянули наслідки руйнувань, спричинених ракетними та бомбовими ударами військ рф, і відвідали модульне містечко в Бородянці.

У Бучі на території храму Андрія Первозванного побували на місці масового поховання мирних мешканців міста, вбитих російськими загарбниками. Покладанням квітів вшанували пам’ять загиблих. Пані Прем’єру та Міністру закордонних справ показали фотосвідчення тих жахливих подій, розповіли про окупацію Бучі та звірства російських військ, що справило на них глибоке враження.

Ісландія від початку повномасштабного вторгнення рф надає Україні всебічну гуманітарну допомогу і підтримку, а також прихисток для українських біженців.

 

Поділитися:
Читайте також

У Київській обласній державній адміністрації під головуванням заступниці очільника регіону Жанни Осипенко відбулась нарада на тему боротьби та протидії насильству….

Сьогодні, 4 лютого, у Пекіні розпочинаються зимові 24-ті Олімпійські ігри. Із цієї нагоди біля будівлі Київської обласної державної адміністрації підняли прапор…

16 лютого на засіданні позачергової сесії Київської обласної ради прийнято рішення щодо створення семи нових територій природно-заповідного фонду, таких як:…

Гуманітарна допомога для Київщини

До Київської області надходить гуманітарна допомога з різних куточків України та європейських країн. Товари першої необхідності передають для мешканців Київщини…