Київщина за програмою релокації бізнесу прийняла 10 підприємств із територій, де ведуться бойові дії

Київська область продовжує приймати підприємства з інших регіонів України, де ведуться бойові дії. Наразі до пристоличного регіону перевезли свої потужності 10 таких підприємств. Ще три знаходяться на стадії оформлення транспортування, а 13 розглядають пропозиції площ для переміщення.

«Наша мета – відновити бізнес-діяльність на Київщині. Зараз працюємо над тим, щоб допомогти підприємцям, які через війну були змушені призупинити свою роботу. Відтак пристоличний регіон бере участь у програмі релокації підприємств, що була започаткована Урядом. Уже маємо результат. Наша область стала майданчиком для роботи 10 нових підприємств. Для області це також плюс, адже в нас запускаються нові потужності і створюються нові робочі місця. Закликаю районні військові адміністрації до активної позиції у цьому питанні», – зазначив Олексій Кулеба.

Бізнес, що вже перевіз на Київщину свої потужності, спеціалізується на металообробці, торгівлі будівельними матеріалами, виробництві асфальтобетону, бітумної емульсії тощо.

Нагадаємо, війна вдарила практично по кожному бізнесу в Україні та нанесла втрати в сотні мільярдів доларів. Зокрема, на Київщині внаслідок руйнувань та інших причин припинили свою діяльність майже 4,5 тис. суб’єктів господарювання. Близько 90% підприємств уже відновили свою роботу, але не на повну потужність.

Поділитися:
Читайте також

Про ситуацію в Ірпені, запеклі бої за Гостомель і Бучу дивіться у відео  

Сьогодні відбуватиметься евакуація населення Київської області гуманітарними коридорами: Бородянка – Пісківка – Малин – Радомишль – Житомир Автобуси продовжують рух…

Міцний народе нашої незламної країни! Вісім років війни проти нас. 20-й день повномасштабного вторгнення. Спроби знищити нас усіх, знищити Україну….

Сильний народе незламної країни! Триває 23-тя доба нашої вітчизняної війни. Після восьми років війни на сході. Окупанти не припиняють спалювати…